Hasła mogą się powtarzać a mimo to nadal będziemy bezpieczni. Jest tak ponieważ kryptografia pozwala na kilkukrotne zatuszowanie prawdziwego hasła. Dzięki temu najprostsze hasło, może wyglądać jak ciąg skomplikowanych znaków. Wszystko to dzięki trzystopniowej kryptografii używanych liter i liczb. Zobacz jak radzi sobie Menadżer haseł 1Password.

Jedno kliknięcie do zalogowania to pierwszy atut Menadżera haseł 1Password. Drugim atutem jest pomoc w stworzeniu unikalnego i bezpiecznego hasła przy pomocy generatora haseł.
Funkcje 1Password są bardzo przydatne. Przykładowo można wyróżnić najczęściej używane elementy, dodawać tagi, tworzyć listę urządzeń przypisanych do aplikacji. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Interfejs całego menadżera jest bardzo intuicyjny. Z całą pewnością odnajdą się w niej osoby mało zaawansowane.

Przeczytaj również artykuł: Plan audytu wewnętrznego w przedsiębiorstwie

Koszt korzystania z urządzenia przez jedną osobę to 3 dolary, a całej rodziny 5 dolarów.
Kryptografia cały czas rozwija swoje skrzydła i pozwala na bezpieczniejsze serfowanie w internecie. Dzięki temu nasze proste hasła zyskują znaczną trudność w ich zgadnięciu przez obce osoby. Prezentowany menedżer ma wiele przydatnych funkcji i pozwala na zalogowanie się za pomocą jednego kliknięcia.
Źródło: Spidersweb Tech.